O firmie

Nasza firma jest obecnie liderem w wypożyczaniu pojazdów ciężarowych i maszyn budowlanych w północno-wschodniej Polsce.

Jesteśmy liczącym się importerem pojazdów użytkowych. Nasza specjalizacja to pojazdy ciężarowe i maszyny budowlane wykorzystywane w drogownictwie. Załatwiamy wszelkie formalności związane z zakupem i sprowadzeniem danej jednostki. Współpracujemy z Europejskim Funduszem Leasingowym, który pomaga finalizować zakupy w kraju i za granicą.
Prowadzimy także serwis pojazdów ciężarowych i maszyn budowlanych.
Świadczymy również usługi transportowe naczepami: platformami, firanami, wywrotkami. Specjalizujemy się w transporcie niskopodwoziowym.

CHOGI istnieje na polskim rynku od 2002 roku. Początkowo firma nazywała się CHODOROWSKI Mariusz Chodorowski, w 2011 nazwa zmieniła się na CHOGI w wyniku przejęcia CHOGI TRUCK, a od 2022 roku działa jako CHOGI Sp. z o.o.

Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się wyłącznie importem maszyn i samochodów ciężarowych, niedługo po tym firma zaczęła zajmować się transportem i dostawami kruszywa, a od 2011 roku również wynajmem. Na początku 2015 roku w ofercie pojawiły się również maszyny w formacie mini (minikoparki, bobcaty, mini ładowarki, zagęszczarki, młoty wibracyjne itp.)
W 2013 roku firma zakończyła budowę nowej siedziby w Księżynie przy ulicy Przemysłowej 2, czyli biura, warsztatu i placu maszynowego o łącznej powierzchni 5 700 m2. To największa w historii firmy inwestycja, która pozwala firmie na powiększenie oraz dywersyfikację asortymentu jak też rozszerzenie usług firmy o komercyjne naprawy maszyn budowlanych oraz pojazdów ciężarowych.
Pracując nad ciągłym doskonaleniem świadczonych usług, szczególnie skoncentrowano się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, realizacji dedykowanych zamówień oraz dbałości o wysoką satysfakcję naszych Partnerów.W roku 2022 w odpowiedzi na oczekiwania Klientów został otwarty nowy oddział CHOGI w Kobyłce k. Warszawy przy ulicy Wrzosowej 27, w którym docelowo powstanie centrum logistyczne firmy. Oferta oddziału obejmuje szeroki asortyment maszyn budowlanych i pojazdów ciężarowych przeznaczonych do sprzedaży i wynajmu.

Zapytaj naszych specjalistów

Emilia Jabłońska

Transport

Napisz wiadomość

Mariusz Chodorowski

Skup pojazdów i maszyn

Napisz wiadomość

Karol Zalewski

Sprzedaż pojazdów i maszyn

Napisz wiadomość

Michał Budziszewski

Doradca techniczno-handlowy Warszawa

Napisz wiadomość

Artur Baran

Specjalista ds. wynajmu

Napisz wiadomość

Piotr Szyszko

Kierownik ds. serwisu

Napisz wiadomość

Anna Abijska

Główna księgowa

Napisz wiadomość

Monika Osipiuk

Idea Getin Leasing

Napisz wiadomość

Dodaj opinię