O firmie

Nasza firma jest obecnie liderem w wypożyczaniu pojazdów ciężarowych i maszyn budowlanych w północno-wschodniej Polsce.

Jesteśmy liczącym się importerem pojazdów użytkowych. Nasza specjalizacja to pojazdy ciężarowe i maszyny budowlane wykorzystywane w drogownictwie. Załatwiamy wszelkie formalności związane z zakupem i sprowadzeniem danej jednostki. Współpracujemy z Europejskim Funduszem Leasingowym, który pomaga finalizować zakupy w kraju i za granicą.
Prowadzimy także serwis pojazdów ciężarowych i maszyn budowlanych.
Świadczymy również usługi transportowe naczepami: platformami, firanami, wywrotkami. Specjalizujemy się w transporcie niskopodwoziowym.

CHOGI istnieje na polskim rynku od 2002 roku. Początkowo firma nazywała się CHODOROWSKI Mariusz Chodorowski, w 2011 nazwa zmieniła się na CHOGI w wyniku przejęcia CHOGI TRUCK, a od 2022 roku działa jako CHOGI Sp. z o.o.

Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się wyłącznie importem maszyn i samochodów ciężarowych, niedługo po tym firma zaczęła zajmować się transportem i dostawami kruszywa, a od 2011 roku również wynajmem. Na początku 2015 roku w ofercie pojawiły się również maszyny w formacie mini (minikoparki, bobcaty, mini ładowarki, zagęszczarki, młoty wibracyjne itp.)
W 2013 roku firma zakończyła budowę nowej siedziby w Księżynie przy ulicy Przemysłowej 2, czyli biura, warsztatu i placu maszynowego o łącznej powierzchni 5 700 m2. To największa w historii firmy inwestycja, która pozwala firmie na powiększenie oraz dywersyfikację asortymentu jak też rozszerzenie usług firmy o komercyjne naprawy maszyn budowlanych oraz pojazdów ciężarowych.
Pracując nad ciągłym doskonaleniem świadczonych usług, szczególnie skoncentrowano się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, realizacji dedykowanych zamówień oraz dbałości o wysoką satysfakcję naszych Partnerów.W roku 2022 w odpowiedzi na oczekiwania Klientów został otwarty nowy oddział CHOGI w Kobyłce k. Warszawy przy ulicy Wrzosowej 27, w którym docelowo powstanie centrum logistyczne firmy. Oferta oddziału obejmuje szeroki asortyment maszyn budowlanych i pojazdów ciężarowych przeznaczonych do sprzedaży i wynajmu.

Zapytaj naszych specjalistów

Mariusz Chodorowski

Skup pojazdów i maszyn

Napisz wiadomość

Karol Zalewski

Sprzedaż pojazdów i maszyn

Napisz wiadomość

Piotr Pieczur / Michał Budziszewski

Oddział Księżyno / Oddział Kobyłka

Napisz wiadomość

Artur Kiszycki / Michał Budziszewski

Oddział Księżyno / Oddział Kobyłka

Napisz wiadomość

Emilia Jabłońska / Artur Kiszycki

Transport

Napisz wiadomość

Michał Budziszewski

Doradca techniczno-handlowy Warszawa

Napisz wiadomość

Piotr Szyszko

Kierownik ds. serwisu

Napisz wiadomość

Anna Abijska

Główna księgowa

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

× Jesteśmy na WhatsApp