Historia
CHOGI istnieje na polskim rynku od 2002 roku. Początkowo firma nazywała się CHODOROWSKI Mariusz Chodorowski, w 2011 nazwa zmieniła się na CHOGI w wyniku przejęcia CHOGI TRUCK, a od 2022 roku działa jako CHOGI Sp. z o.o. Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się wyłącznie importem maszyn i samochodów ciężarowych, niedługo po tym firma zaczęła zajmować się transportem i dostawami kruszywa, a od 2011 roku również wynajmem. Na początku 2015 roku w ofercie pojawiły się również maszyny w formacie mini (minikoparki, bobcaty, mini ładowarki, zagęszczarki, młoty wibracyjne itp.)
 
Obecnie CHOGI jest  największym dealerem używanych maszyn budowlanych w północno-wschodniej Polsce. W 2013 roku firma zakończyła budowę nowej siedziby w Księżynie przy ulicy Przemysłowej 2, czyli biura, warsztatu i placu maszynowego o łącznej powierzchni 5 700 m2. To największa w historii firmy inwestycja, która pozwala firmie na powiększenie oraz dywersyfikację asortymentu jak też rozszerzenie usług firmy o komercyjne naprawy maszyn budowlanych oraz pojazdów ciężarowych. Pracując nad ciągłym doskonaleniem świadczonych usług, szczególnie skoncentrowano się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, realizacji dedykowanych zamówień oraz dbałości o wysoką satysfakcję naszych Partnerów.

W roku 2022 w odpowiedzi na oczekiwania Klientów został otwarty nowy oddział CHOGI w Kobyłce k. Warszawy przy ulicy Wrzosowej 27, w którym docelowo powstanie centrum logistyczne firmy. Oferta oddziału obejmuje szeroki asortyment maszyn budowlanych i pojazdów ciężarowych przeznaczonych do sprzedaży i wynajmu.

 

Skontaktuj się z nami